Hledáme parťáka pro pokračování v modernizaci firmy, změnili jsme od základů firemní systémy, potřebujeme umět plně využít potenciál v automatizaci, jít dopředu s vývojem aplikací. Pokud chceš zažít prostředí, které ti umožní podílet se aktivně na dalším rozvoji funkcionalit, kde bude tvůj názor a nápad žádaný, kde ti bude nasloucháno, ozvi se nám! Pokud ti to půjde a budeš potřebovat další osobní rozvoj, rádi tě podpoříme. Hledáme nadšence pro systémy a jejich rozvoj, protože jsme sami odhodlaní vytvořit excelentní proces. Jsme firma pro lidi, kteří chtějí.

Střechám se věnujeme komplexně, dlouhodobě a s nadšením. Vytváříme hodnotné a jedinečné služby, díky kterým jsme preferovaným partnerem investorů a řemeslníků na každém kroku při řešení střechy nebo fasády. Naše široká paleta služeb a produktů jak pro moderní řemeslníky, tak pro zájemce o realizaci nové střechy: https://www.coleman.cz/portfolio

Místo pracoviště:
Smetanova 1484, Vsetín
Typ pracovního vztahu:
Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva na dobu neurčitou
Délka pracovního poměru:
Na dobu neurčitou
Mzda:
Benefity:
Bonusy/Mobilní telefon/Sleva na firemní výrobky/služby Notebook Flexibilní začátek/konec pracovní doby Stravenky/příspěvek na stravování Dovolená 5t
Požadované vzdělání:
Vyšší odborné

Kontakt

Coleman, S.I.,a.s.
Lenka Heřkovičová
Smetanova 1484
755 01  Vsetín
Česká republika
Telefon: 725 675 646 Poptat tuto pozici

Co nabízíme

  • zázemí české společnosti se silným postavením na trhu s 28letou zkušeností
  • příjemné pracovní prostředí, ve kterém Vás budeme podporovat v osobním růstu
  • možnost seberealizace v kreativním a inovativním prostředí
  • férové a motivující ohodnocení
  • skvělý kolektiv zní jako klišé všech pracovních nabídek, ale sami se přesvědčíte, že u nás opravdu funguje
  • další zaměstnanecké výhody jako jsou 25 dní dovolené, nezapomenutelné firemní akce během celého roku – zábavný den pro celou rodinu pořádaný na zajímavých místech, cyklistický závod, firemní večírky a další

Tvá náplň práce

  • rozvoj a správu aplikací v prostředí MS 365, zejména BC a Power BI (vč. využití AI)
  • hledání řešení v nástavbových aplikací v rámci MS
  • znalost práce s API
  • projektové řízení
  • výpomoc se správou unikátních online nástrojů (konfigurátory střech, klempířských výrobků, okapových systémů)

Co požadujeme

Jazykové znalosti (Alespoň jeden jazyk)

Angličtina - Pokročilá